Firemní večírek.com

MAGIC FESTIVAL 2018

Po dvou letech se do Uherského Hradiště vrací kouzelnický festival, který si díky šesti předchozím ročníkům, což je poměrně krátká doba, získal pověst největšího a nejprestižnějšího festivalu moderní magie u nás. Svou prestiž dokazuje mimo jiné i tím, že o MAGIC FESTIVAL mají zájem kouzelníci z okolních států. Představila se zde již řada profesionálních kouzelníků například z Rakouska, Polska, Maďarska, Slovinska, Německa, Francie, Španělska, Srbska či Argentiny.

V letošním roce jsme na náš festival pozvali evropskou špičku v moderní magii. Svou účast nám již potvrdili a exkluzivními hosty se stanou FAT BROTHERS – nejlepší evropští kouzelníci ve svých oborech Španělé Miguel Ángel Gea a Dani DaOrtiz a jejich finský kolega Christian Engblom. Naše pozvání také přijal švédský profesionální kouzelník a skvělý lektor Tom Stone. Těšit se můžete nejen na jejich vystoupení při slavnostním galavečeru, ale také na jejich odborné semináře. Mezi tyto exkluzivní hosty jsme také velmi rádi zařadili naši hvězdu Ondřeje Pšeničku, který si připravil seminář se svými celosvětově uznávanými „motýlími kartami“ Butterfly Playing Cards.

Novinkou MAGIC FESTIVALU 2018 je vůbec 1. oficiální soutěž v Cardistry v České republice. Soutěž připravujeme ve spolupráci s populárními youtubery Dejfem & Petrem a Ondřejem Pšeničkou, který na MAGIC FESTIVAL 2018 pozval dva přední světové cardisty – Fattyho Dabse z Jordánska a Alexeye Loschilova z Ruska.

V rámci letošního ročníku samozřejmě připravujeme oblíbené komponované výchovné pořady pro děti a mládež, KOUZELNÉ NÁMĚSTÍ – pouliční kouzlení pro širokou veřejnost, odborné magické semináře, soutěžní přehlídku a slavnostní galavečer s vyhlášením výsledků, kterým vyvrcholí MAGIC FESTIVAL 2018. V programu MAGIC GALASHOW vystoupí nejen již zmíněné hvězdy, ale také další zahraniční hosté. V rámci galavečera dále vystoupí populární slovenská vokální skupina FRAGILE a programem budou provázet moderátoři České televize Petr Rajchert a Veronika Poláčková. Po skončení sobotního slavnostního galavečera proběhne společenský večer, posezení s kouzelníky, raut, hudba a nejedno překvapení.

Kouzelný maraton pokračuje i v neděli dopoledne, kdy se kromě dalších odborných seminářů uskuteční dopolední setkání s našimi zahraničními hosty. Po obědě budeme ještě chvilku kouzlit pro rodiny s dětmi, veřejnost a účastníky festivalu v pořadu KOUZELNÁ NEDĚLE.

 

 


Milí přátelé magie, předem děkujeme za vaši podporu, těšíme se na každého z vás a doufáme, že MAGIC FESTIVAL 2018 bude opět magickým zážitkem pro nás všechny, a že si jej na Moravě společně užijeme. Přijměte, prosím, naše srdečné pozvání.

S magickým pozdravem


Mgr. Jiří Hadaš

Prezident Českého magického svazu