Firemní večírek.com

Již brzy poznáme vítěze – Hotel roku 2018

 pondělí 19. března 2018 se v Martinickém paláci na Hradčanském náměstí v Praze, uskuteční slavností udílení cen Hotel roku 2018.

Udílení cen Czech Hotel Awards Hotel roku 2018 prezentuje zodpovědnou platformu, která široké veřejnosti umožňuje hlasovat pro nejoblíbenější hotel v kategorii Wellness&Spa, Congress a 3, 4 a 5 hvězdičkový hotel, napříč všemi kraji a pražskými obvody. Nominované hotely jsou registrovány na oficiálních webových stránkách udílení cen. Vítěznými hotely se stávají ty, které získají v rámci své kategorie největší počet hlasů. O absolutních vítězích v kategorii 3, 4 a 5 hvězd rozhoduje odborná porota.

Samostatnou a novou kategorií v rámci udílení cen Hotel roku 2018 je Hotel roku Restaurace, jejímž tvůrcem a zároveň jediným porotcem je Lukáš Hejlík. Do výběru Lukáše Hejlíka v kategorii Hotel roku Restaurace 2018, se dostávají hotelové restaurace natolik vyhlášené, že jsou často samotným cílem hostů.

„Bylo ve výsledku těžké nominační výběr utřídit, protože je spousta hotelových restaurací, kde kuchařské týmy odvádí dokonalou práci, nicméně pořád hrají takové smutné druhé housle. Když hosté vědí, kde se dobře najedí, vysloveně se tam těší a výběr hotelu je tedy podřízen jeho úžasné restauraci. Těch příkladů v konečném důsledku není moc, jakkoliv jich přibývá,“ říká Lukáš Hejlík.

Chceme, aby ocenění Hotel roku bylo vnímáno jako orientační bod, zaručující kvalitní servis, výjimečné služby a především maximálně vstřícný a pečující přístup ke každému klientovi. Pomáháme hoteliérům, kteří přistupují ke své práci s nadšením a snažíme se podporovat a rozvíjet jejich potenciál.

Záštitu nad letošním ročníkem udílení cen Hotel roku převzal radní hlavního města Prahy Ing. Karel Grabein Procházka, Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR a Český systém kvality služeb. Velice si vážíme také dlouholeté podpory a záštity Ministerstva pro místní rozvoj ČR a agentury Czech Tourism. Jsme velice potěšeni, že právě tato organizace, která si klade za cíl propagovat Českou republiku jako destinaci cestovního ruchu v zahraničí i v České republice, se spolu s námi podílí na růstu kvality a naplňování potenciálu ubytovacích zařízení v České republice.

Slavnostního galavečera Hotel roku 2018 se zúčastní zástupci všech vítězných hotelů, členové odborné poroty a zástupci partnerských organizací. Večerem ve stylu Alenky v říši divů bude s noblesou sobě vlastní provázet Jan Smigmator. Součástí doprovodného programu bude fantaskní taneční vystoupení souboru Pop Balet, okouzlující Falešní hráči a Jakub Kroulík a světelná a ohňová show souboru Pyroterra.

Mezi hlavní mediální partnery 7. ročníku udílení cen Hotel roku patří časopis Apetit a HyperMedia. Partnery Hotelu roku 2018 jsou společnost Firemní večírek.com, Makro, Pilsner Urquell, Minerální Karlovarské vody, Bohemia Sekt, Slevomat, Spa & Wellness, Fast, Steinhauser, D1ONE by Konsepti a Fous Spirits.