Firemní večírek.com

Nejčastější otázky (FAQ)

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY ZÁJEMCŮ O REGISTRACI:

Co mi registrace přinese?

Detailní odpověď najdete v článku, který se věnuje výhodám portálu.

Benefity registrace v jedné větě:

Hlavní výhodou registrace je výrazné zjednodušení navázání kontaktu s organizátory akcí všeho druhu, budování Vašeho renomé i vylepšování pozic Vašich oficiálních komunikačních kanálů (web, facebooková stránka aj.) ve vyhledávačích.

 

Jak se mohu registrovat do katalogu?

Nemáte-li ještě v našem katalogu prezentaci své služby, pokračujte na registrační formulář. Zde si vytvořte vlastní uživatelský účet. S jeho pomocí budete moci v budoucnu spravovat všechny své prezentace na portále.

Po odeslání vyplněného registračního formuláře Vám zašleme na Vámi uvedenou e-mailovou adresu potvrzení o registraci.

Po přihlášení ke svému uživatelskému účtu můžete začít tvořit. Prezentaci si vytvoříte vyplněním jednoduchého formuláře. Prosíme, vyplňujte informace opravdu pečlivě. Pouze tak může být portál dostatečně přehledný – Vaši službu tak umístíme na správné místo, kde ji najdou správní lidé. Tlačítkem “Odeslat” bude Vámi právě vytvořená prezentace odeslána ke schválení administrátorovi portálu. O schválení Vaší prezentace na portálu Firemní večírek.com Vás budeme v následujících dnech informovat e-mailem.

 

Nejde mi odeslat registrační formulář. Co s tím?

Prosíme, zkontrolujte, zda máte vyplněny všechny povinné kolonky formuláře ve správném formátu a zda Vaše obrázky nepřekračují povolenou velikost. Pokud nelze odeslat registrační formulář i po této kontrole, kontaktujte nás na e-mail info@firemnivecirek.com nebo na tel. č. 601 280 666.

 

Co když na webu chybí kategorie, ve které se moje firma angažuje?

Napište nám na e-mail info@firemnivecirek.com nebo na tel. č. 601 280 666. Po vzájemné domluvě můžeme kategorii nově vytvořit nebo vám doporučíme jiné zařazení.

 

Mám pod stejnou firmou více rozdílných projektů. Mám pro ně vytvořit prezentace jednotlivě?

Ano! Jedině tak mohou najít organizátoři akcí Vaše konkrétní služby v odpovídajících kategoriích.

 

Budu mít plnou kontrolu nad svým profilem?

To záleží na Vás. Spravovat prezentace můžete po přihlášení ke svému uživatelskému účtu. Pokud přihlašovací údaje k Vašemu účtu prozradíte, či přepošlete dalším lidem, mohou Vaši prezentaci spravovat i oni.

Obsah Vaší prezentace zároveň musí dodržovat Podmínky použití portálu. Jejich porušení může vést k úpravě prezentace administrátorem portálu nebo jejímu smazání.

Máte-li podezření, že někdo jakoukoli formou podmínky použití portálu porušuje, klikněte u dané prezentace na „Nahlásit problém?“. Děkujeme Vám!

 

Proč nebyla moje prezentace schválena?

S vysokou pravděpodobností se tak stalo proto, že Vaše prezentace porušovala bod 2.11 Podmínek použití portálu. V případě, že si nejste vědomi porušení tohoto bodu, neváhejte nás kontaktovat na e-mail info@firemnivecirek.com nebo na tel. č. 601 280 666.

 

Moje služba je registrována, ale sám jsem prezentaci nevytvářel. Co s tím?

Ať už k tomu došlo jakoukoli příčinou, kontaktujte nás na e-mail info@firemnivecirek.com nebo na tel. č. 601 280 666 a situaci společně vyřešíme. Pokud dostatečně prokážete, že správa prezentace náleží Vám, uděláme všechno pro to, aby tomu tak co nejdříve bylo.

 

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY REGISTROVANÝCH SUBJEKTŮ:

Jak mohu zvýšit atraktivitu své prezentace?

1) Efektivním využitím všech prezentačních možností:

Nahrávejte pouze kvalitní fotografie, které Vaši službu přesně vystihují. Využijte atraktivní videoprezentaci (vlastní promovideo, reportáž z akce atp.). Věnujte pozornost i kvalitě textové prezentace. Zdůrazněte svoji jedinečnost, neoddiskutovatelnou kvalitu či zkušenosti. K tomu připojte své webové stránky a profily na sociálních sítích. Prodejte se!

2) Recenze a hodnocení:

Pozitivní recenze od organizátorů jsou nejvyšší přidanou hodnotou prezentací a portálu Firemní večírek.com celkově. Jak je získat? Nebojte se zpětně oslovovat Vaše klienty, aby Vaši službu na portálu Firemní večírek.com objektivně ohodnotili a v nejlepším případě přidali i komentář. Pro zvýšení prestiže Vašich služeb neexistuje nic lepšího.

3) Sponzorovaný odkaz:

Využijte možnosti sponzorovaného odkazu, který Vaši prezentaci dostane na přední pozice ve vyhledávání v příslušné kategorii a kraji, ve kterém působíte. Díky tomu Vaši prezentaci uvidí každý návštěvník dané kategorie a šance na detailní zobrazení Vaší prezentace se tak mnohonásobně zvyšuje. Sponzorovaný odkaz navíc podporuje vnímání registrovaného subjektu jako profesionálního partnera pro spolupráci. Jak sponzorovaný odkaz vypadá a jak ho získáte?

Chcete-li využít výhod sponzorovaného odkazu, kontaktujte nás na info@firemnivecirek.com. Obratem Vám zašleme aktuální ceník včetně objednávkového formuláře. Pomocí objednávky si potvrdíme délku trvání sponzorovaného odkazu a jeho finální cenu.

 

Jakými způsoby mohu rozšířit povědomí o své prezentaci?

1) Umístěním prokliknutelného loga Firemní večírek.com na Vašem webu (stáhnout logo) – zlepšíte tím i SEO Vašeho webu.

2) Sdílením na sociálních sítích – pochlubte se, že jste se registrovali na portálu, který má opravdu smysl.

3) Seznámením svých přátel s naším portálem – řekněte o našem portálu těm známým, kterým by mohl také pomoci (my víme, že jich je spousta).

Napadají Vás i další možnosti, jak nás podpořit? Napište nám na info@firemnivecirek.com nebo zavolejte na tel. č. 601 280 666 nebo nám nechte zprávu na naši facebookové stránce.

Děkujeme!

 

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY ORGANIZÁTORŮ:

Co mi portál přináší?

Detailní odpověď najdete v článku, který se věnuje výhodám portálu.

Benefity portálu pro organizátory ve dvou souvětích:

Hlavní výhodou portálu je výrazné zjednodušení organizace firemních večírků a dalších společenských akcí, čemuž napomáhá pestrost a počet registrovaných služeb. Vzhledem k tomu, že se jedná o veřejný katalog a nikoli o projekt eventové agentury, má organizátor jedinečnou možnost vybírat si z mnoha služeb, o jejichž kvalitě vás nepřesvědčuje jejich booking, ale jejich vlastní prezentace a zejména pak recenze ostatních organizátorů.

 

Platí se nějaké provize za zprostředkovanou spolupráci?

Ne. A nikdy nebudou. Nebereme se za zprostředkovatele, ale za spojovatele nabídky s poptávkou. A v tom chceme být nejlepší.

 

Máte jiný dotaz? Kontaktujte nás.