Firemní večírek.com

Z večírku v sexy butiku Intimity jsem hotová

Paní_večírkova_intimity

Paní Večírková ví málo o sexu, a tak se nebojí zeptat.
Maminka mi říkala, když něco nevíš, ptej se. Ale kde se mám ptát?

Žlutočerné obchody s erotickým zbožím jsou zaměřené spíše na muže. Pornografický interiér a lehce prostitutková obsluha bohužel ženu, jako jsem třeba já, moc neoslovuje.  

Jedna vtipná příhoda s názvem HONÍTKO (když budete moc prosit, napíšu vám o ní) mě přivedla do butiku Intimity, který se nenápadně schovává kousek od obchodního domu Kotva v Praze. Byla jsem tam s panem Večírkem, který sice valil oči, ale já byla nadšená.  Na stole ležela kartička s názvem INTIMITY PARTY pro narozeninové oslavy, rozlučky se svobodou nebo večírky pro skupiny kamarádek.

A tak to zase jo! Jak někde zazní večírek a kamarádky… Už jsem měla v ruce telefon a objednala jsem nám s děvčaty termín. Ano, přiznávám, že v bandičce přítelkyň se lehčeji zbavím studu.

Při příchodu s děvčaty jsme dostaly sklínku perlivého moku (asi abychom se zbavily počátečních rozpaků). A milá Intimní slečna Zuzka se pustila do výkladu o rozkvetlé erotické louce.

Semínko v podobě butiku Intimity začalo kvést v hlavě Martina Ráže a Zdeňka Šebelky.

Na počátku začal klíčit e-shop s erotickým zbožím zaměřený hlavně na ženy. Poté měli oba majitelé přání vypěstovat showroom. A přání se splnilo. Architektka Dagmar Štěpánová vytvořila dokonalý koncept, který připomíná přechod z ložnice do rozkvetlé zahrady.

A co tam kvete? Vibrátory, Venušiny kuličky, spodní prádlo, anální pomůcky, silikonová vajíčka (honítka) a mnoho různé erotické flóry.

V Intimity prostě neočekáváte, že na vás zpoza regálu vyskočí nahý východní Němec s igelitovou taškou, ve které skrývá nafukovací pannu.

Miluji, když jsou věci doladěné do detailu a mají nápad. A to v butiku Intimity má nápad i logo. Je na něm motýl, který má připomínat zamilované šimrání v podbřišku. Já jsem si samozřejmě v souvislosti se šimráním ihned vybavila něco jiného, ale nejapné vtípky se sem prostě nehodí.

V celém obchodě nenajdete jedinou věc, která by měla tu děsivou barvu umělého lidského těla, ani nic, co by doopravdy připomínalo pipína nebo pipku.

Naopak tím, že butik je koncipován do rozkvetlé zahrady, všechny pomůcky září barvami. Nápad s umístěním vibrátorů do ptačích budek mě opravdu pobavil. Nutno podotknout, že názvy jako vibrátor, robertek, Anča dlaňovka se tady prostě nenosí. Jsou to jednoduše intimní pomůcky nebo hračky. Žádné anatomické názvosloví. Byla jsem velmi mile potěšena, když nám slečna Intimní sdělila, že jim při práci pomáhá psycholog kvůli odbourání komunikační bariéry při styku (chááá) s klientem. Samozřejmě se jedná o komunikační styk, vy sprosťáci! No jo… bublinky a lechtivá témata prostě vyvolávají touhu být humorný. Slečny v butiku, které tyto trapnovtípky zvládají s nadhledem, mají můj obdiv.

Ale slečny tady v butiku nejsou ledajaké. Většina absolvuje DAMU, hrají v muzikálech nebo třeba dělají dentální hygienistky.

Dále butik Intimity spolupracuje se sexuologem Ondřejem Trojanem, sex koučkou Julií Gaiou Poupětovou nebo s gynekology, kteří vyvíjejí Venušiny kuličky pro zpevnění pánevního dna, větší sexuální prožitek a prevenci inkontinence. Mě zaujaly jednoznačně kuličky Whoop.de.doo, které navrhla Anna Marešová a získaly Národní cenu za studentský design a cenu Dolce Vita za prototyp roku. Šup s nimi do tašky. Už se těším, až budu doma luxovat!

Anální šperk Aničku i Péťu opravdu fascinoval. Když zjistily, jak se používá, byly dámy trošku zaskočené. Úplně si umím představit, jak se na zahradě ohnu pro plevel a přiletí straka… Ne… nechodím po zahradě nahá ani ozdobená análními šperky. Zatím.

Pomůcky pro muže, na kterých spolupracují také urologové, napomáhají správné funkci prostaty. Když jsem se dozvěděla, co se s nimi dělá, tak si nejsem jistá, zda by mě pan Večírek neposlal do pr…

Tučňáček by se mohl stát mým malým přítelem. Jeho největší zálibou je stimulovat podtlakem. Kde? No však vidíte na fotce. Neopomeňte, prosím, ani pozadí. Ne mé! Vidíte ty květy a ptačí budky? Já jsem se svým outfitem také stylizovala do květinky. Už teda trošku odrostlé.

 

Hody, hody doprovody, dejte vejce… silikonový. Tak tohle prosím je honítko. Silikonová libůstka pro muže. Za mě super balení a skvělý dárek. Kdo říká, že to nedělá, kecá. Ano… i ten váš! Ten taky.

Nad tímto černokněžníkem se pozastaví snad každý. Skutečnou funkci jsem stejně raději nechtěla pochopit, tak jsem Aničce aspoň naplácala.

Jestli bude Večírek hodný, tuhle radůstku mu pořídím. Až pojedu služebně na delší večírek, jistě si s Tenga Flip Hole Zero vytvoří láskyplný a hluboký vztah. Ten podtlak a pocit uvnitř by se mi snad líbil taky. Když mu budu chtít dopřát, pořídím mu k tomu i zahřívací tyčinku. To bude rošošo!

 

Svíčka na stůl? Ale kdepak. Honítko to je! Dobře… masturbátory, které získaly ocenění RED DOT DESIGN AWARD.  Pokud ho ovšem odložíte na noční stolek, nemusíte se obávat, že paní na úklid dá výpověď.

To prádlo je prostě úlet a skvost od francouzské značky Maison Close. Nádhera vizuální, materiální za celkem rozumné peníze. Stop lacinému červenému prádlu ze silonu a s mnoha otvory!


Klucí z tohodle butiku prostě dbají na kvalitu a decentnost. Mojí osobu nejvíc baví německá značka Fun Factory. Když vidím jejich produkty, ihned mi naskočí v hlavě píseň I Wanna Be with You, I Wanna Be with You, Baby od stejnojmenné kapely. A je to tak!

Osahaly, ovoněly, okoukaly, nakoupily a otlapkaly. Mohu s čistým svědomím říct, že jsem byla hodně zaostalá, a díky návštěvě v butiku Intimity se ze mě stala velká holka. Neváhejte a udělejte si dámský večírek také! Super nápad, uvolněná atmosféra s nábojem a prostě originál večírek, který nevznikl na zelené louce. Do butiku se vejde až 13 lidí! Všechno si díky privátnímu mejdánku osaháte a ozkoušíte! Z toho vznikla také vtipná příhoda. Paní cizí národnosti se tázala, zda si ten vibrátor může vyzkoušet. Kabinku v butiku sice mají, ale lepší varianta nechat si úlovky zabalit do luxusní tašky a donést si nějaké to kvítí domů. V dnešní době je velmi in kupovat si květiny sama pro sebe. A pak můžete začít kvést i vy :).

 

S anatomickou pomůckou v ruce, 

Paní Večírková
… ta, která o všem ví hodně a nebojí se zeptat

P.S.:

Veškeré sexy info najdete na www.intimity.cz.