Firemní večírek.com

Vy ještě nemáte prostory na vánoční večírek? Je nejvyšší čas!

Prostory pro vánoční večírek

Jestli si právě teď kladete otázku, kde letos uspořádat vánoční večírek, tak se sami sebe tážete doslova za pět minut dvanáct. Rozhodně ale nevěšte hlavu. Připravili jsme pro vás seznam míst, které stojí za to kontaktovat, dřív než budou nenávratně pryč. Jedná se totiž o ty nejžádanější prostory v Praze i mimo ní!

 

Top místa v Praze

Pokud vaše společnost sídlí v Praze, měla by této příležitosti alespoň jednou v roce pořádně využít. Kde jinde oslavit uplynulý rok než právě v centru města? Boutique hotel Jalta je tou jednoznačně nejlepší volbou. Hotel nabízí prostorné foyer s terasou a výhledem na Václavské náměstí, velký konferenční sál (až pro 200 účastníků) a dva menší salonky (každý až pro 40 účastníků.) Ty jsou navíc kompletně technicky vybavené.

Adresa: Václavské náměstí 45/818, Praha 1

Pokud chcete své kolegy opravdu rozmazlit, dopřejte jim luxus sálu Grand Ballroom hotelu Mandarin Oriental. Tento barokní architektonický skvost je ideálním místem pro jedinečné večírky, konference a jiné firemní oslavy. Sál pojme až 96 hostů na sezení a 200 hostů na koktejlovou recepci.

Pokud ani tyto prostory nejsou pro vaší akci dostatečně posh, máme pro vás v záloze Monastery Lounge. Je to vskutku vzdušný a elegantní prostor, který je vybaven pohodlnými pohovkami. Ty prostor rozdělují na příjemná zákoutí s klidnou atmosférou.

Adresa: Nebovidská 459/1, Malá Strana, Praha 1

 

Bary a kluby v Praze

Kdo by na vánočním večírku nechtěl být štěstím v sedmém nebi? To opravdové „sedmé“ nebe jsme zatím nenašli, jedno Nebe bychom pro vás ale přece jenom měli. Nachází se v samém centru Prahy a z výběru unikátních koktejlů vám bude dozajista zrak přecházet. Jako bonus vám k ochutnávce drinků bude hrát hudba, která zaručeně zvedne všechny přítomné ze židle. K dispozici vám budou také profesionální barmani, kteří vám s radostí namixuji více než sto koktejlů. No schválně, jen si je vyzkoušejte.

Adresa: Václavské nám. 56, Praha 1, V Celnici 1036/4, Praha 1, Křemencova 178/10, Praha 1

Pokud pro svou firemní akci hledáte komornější prostory, ale přesto chcete využít dostupnost centra Prahy, určitě vyzkoušejte bar Blondies. Zde na vás čekají blond barmanky něžného pohlaví, unikátní výzdoba v retro stylu 20. a 30. let, elektro swingová hudba a dokonce i dobové koktejly z prohibiční doby! To prostě musíte zažít na vlastní kůži!

Adresa: Jungmannovo náměstí, Praha 1

Jestli vám bar nestačí a potřebujete se s kolegy po náročném roce pořádně vyřádit, doporučujeme navštívit nejstarší klub v centru Prahy – Rock Café. K dispozici jsou zde dva sály a dva bary. Navíc pro vás v Rock Café rádi zajistí i produkční a cateringové služby, takže hlady opravdu trpět nebudete.

Adresa: Národní 116/20, Praha 1

 

A co se děje mimo Prahu?

I mimopražští si na konci roku zaslouží pořádný večírek. Právě pro ně jsme vybrali prostory hotelu Chateau Kotěra, který se nachází zhruba hodinu cesty od Prahy. Hotel nabízí geniální gurmánské zážitky a prostředí malebného zámku a parku. Navíc si zde, kromě vynikajícího jídla, můžete užít tenis, jízdu na koni, let vrtulníkem, paintball, kasino, ochutnávku vín, masáže a spoustu dalšího.

Adresa: Komenského 40, Ratboř, 281 41 Ratboř

Ani Jižní Čechy nezůstávají pozadu! V překrásném Českém Krumlově na vás čeká hotel Bellevue Český Krumlov, kde svůj tým můžete odměnit skvělým jídlem, luxusními prostory a vynikajícím vínem. Navíc vám bude k dispozici Sales Manager, který za vás vše vyladí do posledního detailu.

Adresa: Latrán 77, 381 01 Český Krumlov

V neposlední řadě navštívíme Moravu, přesněji tolik oblíbený Mikulov. V tomto známém vinařském ráji se nachází hotel Galant, který má k dispozici krásné a moderně vybavené salónky vhodné pro všechny typy akcí. Hotel Galant vám bez problémů poskytne zázemí pro firemní setkání, a to až do kapacity 500 osob.

Adresa: Mlýnská 2, 692 01, Mikulov