Firemní večírek.com

Tipy na nejlepší místa pro oslavu Valentýna

Tipy na nejlepší místa pro oslavu Valentýna
Příchod druhého měsíce v roce znamená jediné – vánoční ozdoby a stromečky v obchodech nahradí srdíčka, přichází totiž svátek všech zamilovaných, Valentýn. Někdo tento svátek ignoruje, někdo jej naopak vidí jako další příležitost k oslavám lásky a k možnosti hýčkat své milované. My jsme samozřejmě názoru, že žádný důvod k oslavám by neměl zůstat opomenut, a proto jsme si pro vás připravili pár tipů, kam se se svou drahou polovičkou můžete vydat a užít si tak společný čas ve dvou.  

 

Valentýn v hlavním městě

Začneme v Praze, kde je možností, jak užít den nebo rovnou celý víkend, několik. Sázkou na jistotu je hotel Jalta, který se nachází v centru města, na Václavském náměstí. Ubytovat se zde můžete v luxusním pokoji nebo v apartmá, v němž vás ráno probudí snídaně přímo do postele. Až se rozhodnete, že hýčkání už bylo dost, můžete se vydat na obhlídku pražských památek a den můžete zakončit ve vynikající hotelové restauraci Como. V rámci oslav Valentýna navíc můžete využít výhodného romantického baličku, který kromě pobytu zahrnuje například i welcome drink, malé pohoštění na pokoji, láhev šumivého vína a výlet historickým autem.

Vedle v žádném případě nešlápnete ani v případě, že pro sebe a svou drahou polovičku zarezervujete pobyt v hotelu Mandarin Oriental Prague. Ubytováni budete v luxusních pokojích s možností výhledu na Malou Stranu a budete se moci nechat hýčkat v hotelovém wellness centru, které nabízí jak individuální masáže, tak procedury pro páry.

Pokud chcete strávit Valentýna v hlavním městě, ale ne v jeho samotném centru, pak je pro vás ideální volbou hotel Selský dvůr. Nachází se v klidné části Prahy 10, odkud se ale stále velmi snadno dostanete do centra – je tedy ideální pro všechny, kteří chtějí klid, ale musí mít město na dosah. Hotel Selský dvůr navíc nabízí výhodné balíčky, které promění víkend ve dvou v nezapomenutelný zážitek. Za nás nejvíce doporučujeme balíčky Kouzlo romantické Prahy, kde si kromě welcome drinku a relaxační masáže pro dvě osoby užijete i večerní plavbu lodí po Vltavě, a Pretty Woman v Praze. Ten nabízí relaxační rituál pro dvě osoby, díky kterému budete na Valentýna krásní a odpočatí!

 

Valentýn v různých koutech republiky

Těm, kteří preferují pobyty mimo město, doporučujeme Spa Resort Lednice, který se nachází v blízkosti Lednicko-Valtického areálu. Díky skvělé lokaci můžete odpočinek proložit romantickou procházkou po místních památkách a zakončit ji posezením u dobrého moravského vína. Nuda ale určitě nehrozí ani v případě, že se rozhodnete zůstat na hotelu. Přímo v areálu komplexu se nachází wellness centrum, kde si můžete vybrat některou z léčebných procedur – hotel nabízí například masáže, zábaly či koupele. K dispozici samozřejmě budete mít i bazén s vodou z přírodního zdroje.

Jestliže vás spíš lákají oslavy na západě naší republiky, pak byste rozhodně neměli minout Health Spa Resort Nové Lázně. Tento hotel postavený v 19. století se nachází v Mariánských lázních a můžeme zaručit, že se v něm budete cítit jako kdybyste byli na zámku, a to nejen kvůli prostorám, ale i kvůli péči, které se vám dostane. Hotel totiž nabízí jak léčebné procedury, tak i wellness služby, během kterých se o vás budou starat jako o krále a královny. Po relaxaci se můžete vydat na procházku lázeňským městem a den plný romantiky je nejlepší zakončit na dobré večeři v hotelové restauraci. Takový Valentýn podle nás nemá chybu!

Při výčtu doporučení, kde oslavit Valentýna, nesmíme zapomenout ani na Maximus resort. V tomto rozhlehlém komplexu najdete vše, co si jen můžete přát. Restaurace, wellness centrum i saunový svět jsou samozřejmostí, kromě toho zde ale můžete navštívit například salon krásy. Ti, kteří chtějí sportovat, si mohou zahrát tenis, bowling nebo si vyzkoušet nordic walking, tedy chůzi se speciálními holemi.

Lásku bychom si měli vyznávat každý den, kdo by ale odmítl příležitost užít si romantiku ve dvou a u toho o sebe nechat královsky pečovat? Myslíme, že snad skoro nikdo! 😊 Doufáme tedy, že vás naše tipy inspirovaly a že si užijete krásného Valentýna!