Firemní večírek.com

Svatba, na kterou jen tak někdo nezapomene!

Svatba, na kterou jen tak někdo nezapomene!

Snem každého páru je slyšet jejich přátelé a rodinu s nadšením říci: “To je nejzábavnější svatba, na které jsem kdy byl!” Ale zajistit perfektní občerstvení, hudbu a zábavu je pořádný a mnohdy nevděčný kus práce. Proto jsme pro Vás připravili 6 tipů, které by vám mohli při vašem svatebním dni pomoci.

 

Vyberte hudbu, na kterou se dá tančit 

Ať už jste si najali kapelu nebo svatebního DJ, ujistěte se, že playlist bude vyhovovat především vašim hostům, ne pouze vašim osobním preferencím. Věřte nám, ta poslední věc, kterou byste chtěli vidět je vylidněný parket a znudění hosté. Perfektní volbou může být například DJ Radek nebo Viktor, kteří mají s hraním na svatbách letitou tradici a přesně ví, co hosty zvedne ze židle. Pokud chcete jít spíše cestou klasické hudby, vřele vám doporučujeme pianistu Elly Jaye, harfistku Simonu nebo velikána swingové scény Jana Smigmatora.

 

Najměte si svatebního koordinátora/moderátora

Bohatě postačí, když vám pomůže pouze v den obřadu, který je zpravidla ten nejhektičtější. Rozhodně to stojí to za to. Věřte nám, že vy budete příliš zaměstnáni na to, abyste ohlídali počet skleniček na šampaňské, zasedací pořádek hostů a jestli se všichni z přítomných hostů baví. S hladkým průběhem celého dne a večera vám s radostí pomohou moderátoři Jirka nebo Petra.

 

Mějte v záloze pohodlné šaty na převlečení

Po svém prvním tanci zahoďte závoj, podpatky a převlečte se do vzdušnějších šatů, ve kterých vám nebude v parném létě zbytečně horko. Garantujeme vám, že pokud se budete cítit více pohodlně a uvolněně, užijete si mnohem více legrace. To samé platí pro ženicha i ten může vyměnit oblek za vzdušnější outfit.

 

Vsaďte na „udělej si sám“ raut

Dosyta a dobře najezený host je šťastný host. Naservírujte mu tedy lahůdku, kterou si bude moci upravit k obrazu s svému. Oblíbené jsou vlastnoručně ozdobené muffiny a sendviče. Pokud chcete svým hostům dopřát něco luxusnějšího, velice rádi vám doporučíme Free Sushi Bar, který spolehlivě zabaví a nasytí všechny kamarády, kolegy a rodinu.

 

Naplánujte neočekávanou zábavu

Překvapte své přátele a rodinu naprosto nečekanou událostí. Najměte si Matěje s jeho bublinovou show, akrobatky nebo působivé světelné představení. Zkrátka netradiční program s pořádným WOW faktorem a překvapení, o kterém si budou svatebčané ještě dlouho povídat.

 

Udělte vaší svatbu více osobní

Vsaďte na detaily a dejte hostině a obřadu svůj vlastní nádech. Milujete s vašim partnerem výlety po horách? Přidejte do výzdoby turistické ukazatele s vašimi oblíbenými místy, na která se rádi vracíte, a tolik pro vás tolik znamenají. Máte rádi tapas, paellu, španělské víno, slunné pláže a siestu? A nechybí vám náhodou tyto speciality na svatebním menu? Je vaši společnou barvou modrá? Tak to ukažte, svatební dort nemusí být pouze bílý. Chcete mít na obřad netradiční, ale speciální památku? Nespoléhejte pouze na fotky a vyzkoušejte karikaturistu.  Možností a tipů na perfektní obřad, hostinu a doprovodný program je nesčetně, my jsme vyzdvihli pouze ty největší perličky. Teď už ale nezbývá nic jiného, než všem budoucím manželům do společného života popřát hodně štěstí, lásky a vzájemného pochopení 🙂