Firemní večírek.com

Paní Večírková a Valentýn

Paní Večírková a Valentýn

A je to tady! Svátek všech zaláskovaných

Je tady Valentýn? Ale, takové komerční klišé! No… dobře, paní Večírková by lhala, kdyby tvrdila, že na oko nedělá, že je to trapný svátek. Každopádně každého 14. února netrpělivě vyčkává příchodu pošťáka nebo nenápadně kontroluje, zda její schránku nenavštívil nějaký pan Inkognito.

Myslím, že to tak má spousta žen. Ale proč si dokazovat lásku právě 14. února? Pojďme se mít rádi pořád. Chááá, to byl vtípek. Na to přece není čas.

Pojďme dělat malá gesta v normálním dění než velká gesta prvoplánově 14. února.

Myslím, že pro lidi, kteří jsou sami, může být tento den také trošku traumatizující. Srdíčka, amorci a sexy prádlo. Nejlepší je, když po tom zamilovaném stresu z té růžové a červené vběhnete na večírek nebo do restaurace, sáhnete po první sklínce sektu, lačně se napijete a vdechnete briliantový prsten. To už je vrchol.

V tu chvíli můžete mít opravdu rádi sami sebe a to, že jste přežili.

 

Každopádně je tady pár nápadů na Valentýna – “pár típků”:

  • Zkuste napsat svojí lásce osobní dopis. Čeho si na něm vážíte a co obdivujete. U ženy oceňte její krásu, vtip a také její dovednosti každodenního života. Připište také, co pro vás znamená. Muži potřebují obdiv a uznání. Milují činy. Takže mu třeba nachystejte krabičku s oblíbeným jídlem nebo mu něco upečte.
  • Je velmi jednoduché něco koupit, ale vymyslet něco, co má důvtip a nápad, to je umění a za mne pravé vyznání, které se cení. No ale… když už chcete něco koupit, tak ať je to aspoň sexy a s nábojem. Stavte se do mého oblíbeného butiku Intimity. Už jsem o něm psala. Najdete tam super tipy, jak chladný únor změnit ve žhavý měsíc. Prádlo, hračky pro dospělé nebo také hry, které rozdovádí každého.
  • Další nápad je třeba vyrazit na večírek, opít se a pohádat se. To se také může stát. V důsledku mnoha skrytých emocí za celý rok to také může trošku ujet (smích).  Na druhou stranu se také může stát opak plný vyznání, která si daná dvojice neumí za střízliva sdělit.
  • Nebo taky prostě zalezte do postele a buďte tam celý den. Může souznít nebo také sou… však vy víte.
  • Možná je také Valentýn čas na to, uvědomit si, na kom vám opravdu záleží; a třeba mu to můžete sdělit. Sdělovacích prostředků a originálních forem je dneska spousta. Instagram stories nebo třeba virtuální valentýnky. Já jsem pro nevšednost a trošku námahy. Trochu toho boje za opravdovou lásku, která není virtuální.
  • Prosím, vynechte žádost o ruku na svátek zamilovaných (to je opravdové klišé) a také obchody Pandora. K nim mám svůj osobní negativní postoj, ale proti gustu…

 

Co by vás na Valentýna opravdu potěšilo? Co by vás dostalo? A co máte v plánu?

Napište mi na naši FB stránce do komentářů.
Jsem jedno velké ucho.

 

Paní Večírková
… ta, která o všem ví hodně a nebojí se zeptat