Firemní večírek.com

Dávka adrenalinu pro každou akci

Dávka adrenalinu pro každou akci

Slunečné počasí přímo vybízí k tomu uspořádat nějakou menší či větší párty, společenskou akci nebo firemní večírek. Jak to ale zařídit, aby žádná z těchto událostí nebyla nudná a fádní? Nasnadě jsou adrenalinové představení, které každý event promění v nezapomenutelný zážitek.

 

Oheň – dobrý sluha a ještě lepší bavič

Rozehřát ještě jinak chladnější květnové a červnové večery stoprocentně dokáže jedinečná a energická fire show. Jedná se vskutku o nevšední zážitek, který ve spojení s působivou hudbou, tancem a akrobacií, rozpumpuje život každé párty.

Přímo bravurně to dokáže dívčí skupina, která se, jako jediná v České republice, věnuje ohnivému a světelnému žonglování. Garantujeme vám, že půvabné slečny zažehnou jiskru v oku nejednomu z přítomných pánů.

A když už hovoříme o programu, který potěší především mužskou část publika, automaticky se nám vybaví Nightmareshow. Ta výborně ozvláštní především rozlučky se svobodou. Vzduchem budou létat, nejen nože a dýky, ale i výkřiky úžasu nad jedinečnou a pořádně okořeněnou sexy show.

 

Nebezpečné kousky, ze kterých mrazí

Dámám se naopak bude tajit dech při kaskadérském představení neohroženého Maxe, který při svých kouscích s motorkou překonává rychlost světla a zákony gravitace. A pokud se poštěstí, třeba na závěr nějakou tu šťastlivkyni na své nadupané mašině sveze.

Pro vyznavače přeci jen trošku něžnější a elegantní zábavy je tu pak akrobatická show na šálách. Vskutku působivá podívaná, při které se akrobatky ladně pohybují nad hlavami užaslých hostů v několika metrové výšce. Zmínili jsme, že děvčata mají pro šály dvojí využití? Skvěle se hodí pro zahřátí. Z téhle akrobacie totiž běhá mráz po zádech.

 

Každý si něco najde

Pro publikum, které ocení spojení tajemné magie a moderního využití technologií, máme v záloze High Votage vystoupení, které doslova nabíjí pozitivní energií. Tohle mocné krocení blesků, nezapříčiní nic menšího, než hromový potlesk a ovace.

Stát se ale může, že se hosté budou chtít takzvaně „vyřádit“ samy, a to i bez působivých představení a vystoupení. Tuto situaci skvěle řeší velkoplošná autodráha, která každou akci povýší z amatérské rallye Horní Břežany na level Grand Prix Monako. Tato „hračička“ totiž rychlostí blesku přenese všechny zúčastněné závodníky i přihlížející fanoušky do finiše napumpovaného adrenalinem a bujarými oslavami. Nejlepší na ní je, že se na její stupně vítězů může postavit doslova každý, od těch nejmenších, po kamarády, kolegy, rodinu, obchodní partnery až po Nikiho Laudu.