Firemní večírek.com

Co nesmí chybět na letošním vánočním večírku?

Co nesmí chybět na letošním vánočním večírku?

Blíží se čas vánočních večírků, na kterých se oslavuje a hodnotí uplynulý rok, sbírají se síly na rok nadcházející a tradičně se vypije o pár tisíc víc, než bylo původně v budgetu. A to je také ten jediný důvod, proč byste si nemuseli večírek druhý den ráno pamatovat. Program ovšem musí být doslova nezapomenutelný! Jak zajistit, aby se na večírku bavil úplně každý?

 

Vynikající jídlo

Jídlo lidi spojuje, a proto by na žádné oslavě nemělo chybět skvělé občerstvení. Chlebíčky patří mezi klasiku, ty si však můžete dát doma. Co zkusit tento rok něco nového a neobvyklého? Nabídněte svým kolegům sushi, které si zamiluje každý – milovník ryb i vegetarián, který zvolí verzi s avokádem či okurkou. V kulinářském koutku od Free sushi baru navíc bude k dispozici i kuchař, který vás provede přípravou sushi a naučí vás jej balit jako profík. Pokud byste měli zájem spíše o tradičnější formy občerstvení, můžete si objednat rautové stoly s pestrou nabídkou pro vegetariány, vegany i milovníky masa.

 

Originální pití

Na večírek vedle jídla patří bezpochyby i zajímavé koktejly a oslava toho, že jste s kolegy úspěšně zvládli další pracovní rok. A nezáleží na tom, zda budou drinky s alkoholem či bez něj, jde o požitek i zážitek. Ten bude o to lepší, když součástí večírku bude i barmanská show, na které vám profesionálové připraví drink jedinečným a originálním způsobem.

 

Skvělá hudba

Není nic horšího, než když se kolegové za celý večer nehnou ze židle, proto pamatujte také na hudební doprovod. Kvalitní kapela nebo DJ  je základ! K příjemnému poslechu vám ale mohou zahrát i o něco tradičnější umělci, jako je například pianista Elly Jay nebo půvabná harfistka Simona. Máte nějakého šikovného zpěváka či hudebníka ve vlastních řadách a jediné, co vás brzdí ve firemním mini koncertu je nedostatek akustického vybavení? Nezoufejte, i technika se dá snadno zapůjčit.

 

Vtipná památka

Je sice pravda, že celá řada lidí to na vánočním večírku lehce přepískne a troufne si i na věci, které mezi kolegy nepatří. My si ale (trochu škodolibě) myslíme, že by byla škoda právě tyto momenty nezvěčnit. Spolehlivě vás totiž rozesmějí na každém nadcházejícím teambuildingu. Výbornou cestou je zábavný fotokoutek nebo interaktivní fotozrcadlo. Bohatě ale postačí, když bude na místě připraven profesionální fotograf, který zachytí ty nejhezčí a nejvtipnější okamžiky z oslav uplynulého roku.

 

Pro každého něco

Každému se prostě zavděčit nedá. To je fakt. Na letošním večírku se o to ale můžete alespoň pokusit a rozšířit program o vystoupení a atrakce, které si svoje diváky a účastníky zcela jistě najdou. Oblíbenou variantou je například obří autodráha, na které mohou změřit síly (a rychlost), jak Maruška z účtárny, tak pan inženýr Novák z představenstva. Doporučit můžeme také Zdeňka Poláka, který se svou zábavnou břichomluveckou show před nedávnem přiměl Jaro Slávika rozeznět zlatý bzučák v oblíbeném pořadu Česko Slovensko má talent, a to je panečku kumšt!