Firemní večírek.com
«Zpět

Výklad karet v hotelu Sen – Senohraby


Krásnou neděli všem.

Je neděle, 14. 4. 2019 a byl jsem pozván na schůzku ohledně SNOvé pracovní nabídky. Žádná blamáž, jak jinak nazvat schůzku v hotelu SEN?!! Tento stylový hotel se nachází v Senohrabech, cca 20 min. jízdy od Prahy a v současné době prochází náročnou kompletní rekonstrukcí a to více než velkorysou. Nový majitel a zároveň investor se nedrží při zdi a již od 1. 6. se máme nač těšit. Držím palce. A výklad karet na nabídku spolupráce?

Jako obvykle jsem zvolil nejuniverzálnější, ale zároveň velmi komplexní výklad na tři karty. Ačkoliv jsem neměl po ruce své oblíbené taroty, použil jsem standartní žolíkové – ostatně ty tak jako tak vycházejí z malé Arkány tarotu.

První vyšla 9 křížová (hole)vytrvalost. Člověk sklízí předešlé plody své práce, neměl by se nechat odradit překážkami a měl by se držet vytyčeného cíle.

Druhá karta je 8 kárová (pentakly) cílevědomost. Charakter i význam karty krásně doplňuje první – hlavní kartu a velmi trefně jej definuje známé české přísloví – bez práce nejsou koláče (ani doláče…) 🙂

Třetí karta vyšla 3 piková (meče). Jak známo mečové karty (symbol elementu vzduch) téměř vždy značí překážky, potíže a těžkosti. Nicméně takový je život, šťastný konec najdeme jen v pohádkách a lidský život rozhodně není vždy procházka růžovým sadem a to ani v hotelu SEN! Karta ukazuje na zranitelnost – v Rider Waitově tarotové sadě je na ní nakresleno srdce probodnuté třemi meči. Upozorňuje na rozpor mezi city a rozumem a na to, že ne vždy je vše zlato, co se na první pohled třpytí.

Ať tak či tak, místo je to opravdu magické a pokud o prázdninách nebudete vědět, kam na výlet, hotel SEN nabízí velmi zajímavou možnost nedaleko od Prahy. U dalšího z mých výkladů se budu těšit příště…

Hezké jaro všem. Jiří “SirAel” Levínský