Firemní večírek.com
«Zpět

Výklad karet na měsíc říjen . SirAel


Hezký říjnový den všem… Tak tu máme podzim, plískanice, sychravo, vstávání za tmy, návrat domů – za tmy.. Tudíž jsem si nedávno v práci udělal výklad na to, jaký bude můj start do tohoto všemi jistě “oblíbeného“ a populárního období. Vytáhl jsem si na to své úplně první vykládací karty a totiž Lenormandky – sovičky. Jsou zajímavé tím, že se údajně jedná o pozůstalost piquetového karetního balíčku, s nímž údajně vykládala pro vysokou francouzskou šlechtu a smetánku Mademoseille Lenormand – neboli Sybila z Paříže.

Na rozdíl od tarotu se zde čtou karty obvyklým způsobem – čili zleva do prava.
1. Karta MĚSÍC – UZNÁNÍ – uznání, úspěch, začátek něčeho, rozvoj, je třeba pochopit minulost…
2. Karta ČÁPI – ZMĚNA – dobré zprávy, na cestě jsou velké změny, obohacující změny provázené obavami, pochopení okolností…
3. Karta SRDCE – LÁSKA – příznivé prostředí, harmonické vztahy, usmíření, odpuštění

Jelikož však základním aspektem karet Lenormand jsou jejich vzájemné kombinace (vřele doporučuji knihu Evy Klimešové – karty LENORMAND), zde je pár základních významových kombinací tažených karet:

Emocionální změna, přemýšlení vede ke kartě vpravo, což je SRDCE, čili k harmonickým vztahům a usmíření, karta vlevo od ČÁPA povede k lásce, změna v milostných záležitostech..

No nazdar, alespoň se člověk v nadcházejícím podzimu nebude nudit…
Sir-Ael…