Firemní večírek.com
«Zpět

Kouzelné Velikonoce


Hezký magicko-velikonoční večer.

Velikonoce jsou nejdůležitějším svátkem pro křesťanský svět, ale ani ten magicko-kouzelnický nezahálí. V sobotu 20. 4. se v Magic Bar Illusion v pražských Vysočanech uskutečnilo vystoupení Štěpána Šmída – moderního performera, který vtipnou formou využívá spojení stand-up comedy, improvizace, svých moderátorských zkušeností a kouzla používá spíše jako prostředek, jak diváky pobavit.

Se Štěpánem se známe, navíc jsem seděl v první řadě a byl jsem proto po ruce jakožto „dobrovolný“ asistent pro jedno z prvních kouzel. Jirko „Pojď sem prosím Tě…“- vtipný gag, zasloužený potlesk. Pro další kouzlo si Štěpán vybral jiného diváka – „Jak se jmenujete? Jirka… Hmm, dobře Jirko…“ Další číslo, salva smíchu, zasloužený potlesk… Další divák – „Vaše jméno? Jirka…“ To už se smáli všichni a nikdo mi nevěřil, že to není domluvené… Pokračujeme dál – nějaký dobrovolník z poslední řady? Ano, výborně. Jak se jmenujete, ptá se Štěpán? Taky Jirka! To už jsme se váleli smíchy všichni. Poté si Štěpán vybral pro jistotu nejmladší divačku s culíkem v první řadě – „Doufám slečno, že nejste Jiřinka?“ Následoval pobavený úsměv „Já jsem Lukáš!“ Kouzlo nechtěného tentokrát zabodovalo na celé čáře.

Každopádně po parketovém vystoupení nás Štěpán ještě bavil table hoppingem – mikromagií u stolů. Kdo nenavštívil, o hodně přišel. Příští report už bude s výkladem z některého z míst, která navštěvuji při cestování po krásné české zemi.

Díky za přízeň!! Jiří “SirAel” Levínský