Firemní večírek.com
«Zpět

Aliatrix | Visual show agency v Kuwaitu – tři dny, šest světelných show a tisíce spokojených diváků


Aliatrix si na tři dny odskočil do exotického Kuwaitu. Prakticky přesně po roce se jeden z umělců vrátil na stejné místo, do stejného hotelu jen s novou světelnou show.

Hlavním cílem bylo úspěšně představit české umění a potěšit tisíce diváků, kteří byli na světelné show přítomni. Vedlejší pak najít nové partnery a užít si pár dní v této pro nás pořád exotické krajině.

Přes den je v Kuwait City téměř 50 stupňů Celsia a ujít i 200 m na místní pláž je nadlidský výkon. A i kdyby se to podařilo, i krátký pobyt by pro středoevropana znamenal čisté peklo.
I proto se veškerý život odehrává v noci. Michal Halačka, který zastupoval Aliatrix – visual show agency, si tak užil noční koupání v moři ve tři ráno. A nebyl sám. Na pláži byly stovky lidí.

Mimo tančení se světly na jevišti si ještě Michal stihl užít skvělou vodní dýmku z české republiky. “Byl to krásný pocit, vědět, že Shi-shu, kterou všichni v Arábii oceňují, vyrobily zlaté, české ručičky” říká Halačka.

Aliatrix získal zakázku v Kuwaitu prakticky přesně rok po první zkušenosti s touto zemí. Je to i symbolické, protože právě před rokem byl Kuwait první zahraniční destinací této nově vzniklé produkce.
Jednalo se tak o vstup do druhého roku života skupiny, která si za tu dobu stihla vybudovat renomé jak na českém, tak i zahraničním kulturním poli a jak zakladatelé, tak samotní umělci se již velmi těší na další příležitosti a výzvy, které jim rok 2019 / 2020 přinese.
“Jsme připravení a motivovaní dokázat velké věci a věříme, že druhý rok existence Aliatrix bude jedna velká jízda po těch největších světových jevištích.” Zakončuje Halačka.